Çınar Mh. Çınar Sk. No: 13 B Blok Maltepe / İstanbul

Bahadır İnşaat'tan, Akıllı ve Organik Proje: BAHADIR 148

Emlak Rotası | 1 Nisan 2018

Bahadır İnşaat'ın Pendik'te hayata geçirdiği projesi Bahadır 148'den daire fiyatları 365 bin liradan başlıyor.

Bahadır inşaat tarafından Pendik'te hayata geçirilen, uygulama kalitesi ve doğru fiyat prensibi ile en ince detayına kadar planlanan BAHADIR 148'in, kesintisiz ve sürekli bir aile yaşamının bulunduğu bir proje olması hedefleniyor. Şirketin, kendisine ait 4 bin dört yüz metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirdiği BAHADIR 148, sunduğu yüksek kalite ve yaşam standardına ilave olarak 365 bin liradan başlayan fiyatlarıyla karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Şehrin merkezinde ve hayatın içindeki konumuyla öne çıkan BAHADIR 148, aynı zamanda akıllı, çevreci ve organik bir yaşama da kapı açıyor. Toplam 22 bin metrakare inşaat alanına sahip bulunan BAHADIR 148, 10 katlı iki blokta 148 adet özel daire ve 2 adet ticari alandan oluşuyor. Projede büyüklükleri 90 metrekare 2+1 daire ile 115 metrekare 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

TAPULAR HEMEN TESLİM

Lansmana özel tamamı peşin alımlarda yüzde 15 indirim yapılan projede, peşinat, ara ödeme, 24 ay düşük taksitli cazip ödeme planı sunuluyor. Tapuları hemen teslim edilen dairelerin 24 ay içinde teslim edilmesi taahhüt edilirken, Bahadır İnşaat bu süreyi 18 aya çekmeyi planlıyor.

AVANTAJLI LOKASYON VE SOSYAL İMKANLAR

Bahadır 148, D100 Karayolunun hemen yanında yükseliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı TEM bağlantı yolu üzerinde, metro, yüksek hızlı tren ile demiryolu, hava ve deniz ulaşımı imkanlarına sahip bir bölgede bulunan proje, Pendoria ve Neomarin alışveriş merkezlerinin hemen yanı başında bulunuyor. Minibüs yolu 80 metre, metro istasyonuna 350 metre, sahile ise 800 metre mesafede yer alan Bahadır 148, Sabiha Gökçen Havalimanına 8 km uzaklıkta bulunuyor.

2 BİN 500 METREKARE YEŞİL ALAN

2 bin 500 metrekarelik yeşil alana sahip olan BAHADIR148'de özel ve yoğun bir yeşil alan ve ağaçlandırma çalışması planlanıyor.Ayrıca  yürüyüş alanları, kameriyeler, keyif bahçeleri ve çocuklar için açık oyun parkı yer alacak. Aynı zamanda kapalı bir çocuk oyun alanının da yer yapılacağı projede, huzurlu bir bahçe ortamı oluşturulacak. Projenin sosyal donatı alanları içinde ise özel yeşil alan bölgesinde aileler için tasarlanan için kapalı  havuz ve fitness salonunun yanı sıra basket sahası ve özel bir Squash alanı yer alacak. Projede ayrıca gençlerin aileleri ve arkadaşlarıyla vakit geçirebilecekleri  mini sinema salonuyla, içinde langırt, bilardo bulunan eğlence ve oyun alanı da olacak.

7/24 GÜVENLİK

7/24 kapalı devre kamera sisteminden güvenlik personelinin kontrolündeki giriş noktasına kadar yüksek güvenlik standartlarının sağlanacağı BAHADIR 148’de her daireye araç tanıma sistemli, bir araçlık kapalı otopark tahsis edilecek. Oluşabilecek herhangi bir kaza anında, site sakinlerinin sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanması için ise ambulansın otoparka girerek sedyenin daire içlerine ulaşabileceği genişlikte asansörler ve geniş koridorlar da BAHADIR 148’de göz ardı edilmeyen hayati detaylar arasında yer alıyor.

Emlak Rotası