Çınar Mh. Çınar Sk. No: 13 B Blok Maltepe / İstanbul

HAKKIMIZDA

1978 yılında ilk ruhsatlı inşaatını tamamlayan Bahadır'ın inşaat sektörü deneyimi aslında çok daha eskilere uzanıyor. Eski kuşak Bahadır'lar, 1800'lerin sonlarına doğru, bugün hala mimari başarı olarak ele alınan Karadeniz Evleri yaparak ve ahşap işlerinde çalışarak hayatlarını kazanırlardı.

1960'ların başlarında İstanbul'daki yüzlerce önemli bina ve projede sonraki kuşak Bahadır'ların el emeği ve alın teri var.

Kurucularımız, inşaatın temelinden, yaşamın başladığı ana kadar tüm süreçlerde çalışarak "hayatın inşaatı okulu" nu başarıyla bitirdiler.

Bu değerli mezuniyetle, inşaat alanının en önemli başarı parametresi olan özel lokasyonlarda gayrimenkul yatırımları yapma vizyonunu kazandık.

1978 yılından beri tamamladığımız onlarca inşaat projesini, yine yeni lokasyon yatırımlarına dönüştürerek bir sonraki projemize güç, müşterilerimize güven ve ekonomiye değer kazandırdık.

Kuşaktan kuşağa taşıdığımız "işini iyi yapma disiplini" içinde, doğru lokasyonlarda, güvenlikli, optimum sosyal yaşam nitelikleri barındıran binalar inşa ettik.

Bahadır markasının, kaliteli yaşam alanlarıyla, ailelerin huzurla yıllarca oturacakları evlerle anılması için biz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Yüksek standartlı inşaat anlayışımız, tüm süreçlerdeki titizlik ve ciddiyetimiz, projelerimize yatırım yapan her bir aileyi önce komşu, sonra uzun yol arkadaşı olarak görme vizyonumuzla inşa etmeyi sürdüreceğiz.

Güveninizle büyüyerek, güveninize layık olarak.

VİZYON

Doğaya, insana ve hayata uyumlu projelerimizle nesiller boyu yaşayan projeleri hayata geçirmek.
 

MİSYON

İnsan hayatına değer katan statik ve mimari açıdan mükemmel projeleri, sosyal donatılarla ve çevre dostu çözümlerle birlikte inşaa edeceğiz.

Bahadır İnşaat